Хроника 12. февруари 2019. / 16:16

Исчезна жена од Драчево

Исчезна жена од Драчево

Во Полициската станица Драчево, вчера во 20.30 часот, Д.П. (44) пријавил дека истиот ден од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Д.П. (40).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.