Хроника 01. октомври 2020. / 22:07

Исчезна 22-годишно момче од Аеродром

Исчезна 22-годишно момче од Аеродром

Вчера во 18.00 часот во Полициската станица Аеродром, С.С.(56) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син М.С.(22).

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на лицето.