Хроника 01. март 2021. / 22:49

(ФОТО) Сообраќајка на „Партизанска“: Се судрија Голф и БМВ

(ФОТО) Сообраќајка на „Партизанска“: Се судрија Голф и БМВ

Сообраќајна несреќа се случи вечерва на булеварот „Партизански одреди“ во близина на слаткарницата Палма.

Во сообраќајката учествувале две возила, „Голф“ и „БМВ“, а според првичните информации, за среќа, во неа нема повредени.

Полицијата направи увид на местото на несреќата, а повеќе детали се очекуваат утре.

 

Фото: Скопје инфо