Живот 11. јули 2018. / 13:34

Конечно се појави мистериозниот брат на Кејт Мидлтон – еве зошто девојките лудуваат по него (ФОТО)

Конечно се појави мистериозниот брат на Кејт Мидлтон – еве зошто девојките лудуваат по него (ФОТО)

Братот на Кејт и Пипа Мидлтон, кој е најмистериозниот член на познатото семејство, се појавил во палатата Сент Џејмс во многу интересна модна комбинација.

Џејмс за церемонијата избрал одело со модерен крој.

Џејмс навистина ги привлекува туѓите погледи, а притоа успева да остане одличен во криењето.

Иако е дел од семејството кое постојано е под лупата на јавноста, Џејмс успешно бега од јавната сцена.

Негови фотографии споделуваат девојките од цел свет кои буквално полудеа по ова момче.