Занимливости 19. јули 2018. / 22:06

Страшна сообраќајка: Автомобил со 190 км/ч се удри во камион (ВИДЕО)

Страшна сообраќајка: Автомобил со 190 км/ч се удри во камион (ВИДЕО)

Страшен судир се случи минатата година во Шкотска, откако автомобил со брзина од 190 километри на час, се судри во камион.

Снимката била доказен материјал на судењето за сообраќајна несреќа во која автомобил при брзина од 190 км на час се забил во камион.

Инаку во овој хорор судир, за среќа, нема повредени.