Занимливости 18. јуни 2018. / 13:03

Рај на Кипар: Ѕирнете во луксузната вила на Цеца (ФОТО)

Рај на Кипар: Ѕирнете во луксузната вила на Цеца (ФОТО)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Покрај вилата на Дедиње, Цеца има и кипарска оаза која се простира на 400 метри квадратни раскошна и опремена. Вилата во Аја Напа, е место каде таа и нејзините најблиски често одат.

Местоположбата на истата не е баш до море, се наоѓа на повисоко место во „слепа“ улица, со поглед на целото место. во близина на вилата има само уште четири куќи кои се прилилчно оддалечени. Така да ова место е совршено за изолирање од секоја гужва, луѓе и препуштање на мир и уживање.