Занимливости 17. мај 2018. / 19:51

Ни докторите нема да ви го кажат ова: Сок за здравје, прочистување и подмладување

Ни докторите нема да ви го кажат ова: Сок за здравје, прочистување и подмладување

Лошата исхрана, брзото темпона живот и стресното време предизвикуваат многу проблеми и промени во телото.

Направете си напивка која и докторите љубоморно ја кријат.

Ја прочистува крвта, помага за црниот дроб и прочистувањето, детоксикација, за подобар метаболизам, како и здрава кожа.

Ви требаат 2 лимони, една краставица, 200 милилитри вода, магдонос.

Ставете се во блендер и пијте 1-2 чаши на ден еден месец.

Ќе го прочистите телото и ќе изгледате помладо.