Занимливости 13. септември 2018. / 14:17

Минувачите во шок: Жени во бурки се степале среде улица (ВИДЕО)

Минувачите во шок: Жени во бурки се степале среде улица (ВИДЕО)

Пет жени во бурки се степале среде улица во Саудиска Арабија.

Овој несекојдневен настан го снимиле случајни минувчи, пишува Дејли мејл.

Погледнете: