Занимливости 27. септември 2018. / 13:03

Колинда повторно хит: Еве како се грижи за новинарите (ВИДЕО)

Колинда повторно хит: Еве како се грижи за новинарите (ВИДЕО)

Хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ повторно го воодушеви регионот.

Овој пат таа ја поправила фризурата на новинарка на ХРТ.

Инаку Колинда, спремајќи се за вклучување во програма од Њујорк, забележала дека фризурата на новинарката не е во ред, па и помогнала.

Погледнете: