Занимливости 08. June 2018. / 20:51

Горда на бујните облини: Ова е најсексипилната жена на светот (ФОТО)

Горда на бујните облини: Ова е најсексипилната жена на светот (ФОТО)

Американската манекенка и актерка Кејт Аптон сега е официјално најсексипилната жена на светот.

Воодушевена од признанието, кое и го даде реномиран магазин, убавицата го покажала својот раскош и задоволство.

Убавата Кејт позирала во краток топ на врзување, кој ги истакна нејзините бујни облини.