Занимливости 12. јуни 2018. / 15:36

Цела репрезентација полуде по неа: Секси Аргентинка е заинтересирана само за Меси (ФОТО)

Цела репрезентација полуде по неа: Секси Аргентинка е заинтересирана само за Меси (ФОТО)

Аргентинката Росио Роблес му зададе главоболка на селекторот на аргентинската репрезентација.

Инаку, убавата Росио ги пореметила репрезентативците пред почетокот на Светското првенство во Русија.

Со провокативни фотографии на социјалните мрежи ги полуде играчите, а за аргентиските медиуми открила дека осум играчи и се удварале.

Сепак таа рекла дека е заинтересирана само за Лионел Меси.