вода

Пронајдени се 18 резултати на тема „вода“
Свет

Исповед на една скопјанка: Во Ирска протестите се национален спорт, овој пат се шокирав зошто излегоа на улица! (Видео)

Луѓето имаат право да одат на протест. Во повеќето земји излегуваат на улица со причина, додека во некои тоа станува “национален спорт”,...