талат џафери

Пронајдени се 36 резултати на тема „талат џафери“
Македонија

Талат Џафери: Договорот со Грција и законот за двојазичноста влегуваат во Службен Весник, без потпис на претседателот

Претседателот на обранието, Талат Џафери на прес конференцијата со новинарите во петокот, најави дека на 5-ти или 6-ти јули ќе ја закаже...