радмила шекеринска

Пронајдени се 31 резултати на тема „радмила шекеринска“
Македонија

Николоски со аргументи зошто Договорот од Преспа е штетен – Шекеринска избегнуваше да дискутира (ВИДЕО)

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски и министерката за одбрана и заменик претседател на СДСМ Радмила Шекеринска шестоко...