премиер

Пронајдени се 37 резултати на тема „премиер“
Спорт

,,Во недела сме прваци” – порачаа утрово на владината седница премиерот и министрите облечени во фудбалски дресови (ФОТО)

Откако Хрватска вчера се пласираше во финалето на СП во Русија и во недела ќе игра против Франција утрово Хрватите го дочекаа денот...