паркинг

Пронајдени се 15 резултати на тема „паркинг“
Скопје

Мото клубовите упатуваат апел до градоначалникот Шилегов да ја ревидира својата одлука за плаќање паркинг за моторите

По најавите од Град Скопје дека од идната година паркингот за мотоцикли ќе се наплаќа, мотоциклистите од Скопје упатуваат апел до градоначалникот...