мајчин дом

Пронајдени се 15 резултати на тема „мајчин дом“
Скопје

Марин: Чекам одлука од Уставен суд за ДУП-от и го поддржувам протестот на аеродромци за објектот кај Мајчин дом

Откако јавноста бурно реагираше за изградбата на деветкатница кај Мајчин дом во Аеродром, градоначналникот на општината Златко Марин,...