грција

Пронајдени се 28 резултати на тема „грција“
Хроника

На Железничка станица Гевгелија фатени четворица мигранти од Авганистан и Иран во возот кој пристигнал од Грција

Вчера во 18,05 часот било пријавено дека на Железничка станица Гевгелија, мешовит патролен тим заедно со царински и преставник на Македонски...