евровизија

Пронајдени се 14 резултати на тема „евровизија“
Сцена

Додека Би Би Си жестоко коментираа за стајлингот на македонската претставничка, дизајнерот на креацијата удри по хејтерите

Откако Македонија не успеа да се пласира во финалето на Евровизија, очекувано како лавина следеа коментарите на домашно ниво од типот...