Спорт 11. June 2018. / 20:39

Поранешниот член на Реал Мадрид во проблеми – причината порно актерка (ФОТО)

Поранешниот член на Реал Мадрид во проблеми – причината порно актерка (ФОТО)

Поранешниот член на Реал Мадрид, а сега фудбалер на Баерн Минхен, Хамес Родригез е вплеткан во нов скандал.

Колумбискиот репрезентативец очигледно нема мир, а сега наводно е вплеткан во врска со порно актерката Кендр Луст. Поранешната медицинска сестра, која инаку е омажена, го завела срцето на играчот на Баерн кој на минатото СП беше прв стрелец, а и на овој Мундијал ќе биде важен фактор во својот национален тим.

Претходно Хамес ја оставиј својата сопруга Даниела Оспина после шест години во брак, а причината беше старлета, но овојпат отиде уште подалеку откако се впушти во врска со порно актерка и притоа е во брак.

 

 

 

#MondayLust #gymmotivation #sexy #booty🍑 #LustArmy

A post shared by Kendra Lust™ (@kendralust) on