Спорт 05. април 2018. / 14:22

Неверојатни реакции по легендарниот гол на Роналдо (ВИДЕО)

Неверојатни реакции по легендарниот гол на Роналдо (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо ги воодушеви фудбалските фанови со спектакуларниот гол постигнат против Јувентус.

Погледнете ја реакцијата за голот: