Сцена 26. септември 2018. / 21:50

Уште еден развод во Холивуд: Познатиот актер поради неа ја остави Миа (ФОТО)

Уште еден развод во Холивуд: Познатиот актер поради неа ја остави Миа (ФОТО)

Холивудскиот актер Шаја Лабаф реши да се разведе од својата сопруга Миа Гот.

Холивудскиот актер потврдил дека се разведува од сопругата, со која поминал шест години, откако во јавност се појавија негови фотографии во друштво со британската пејачка Фка Твигс, чие вистинско име е Талија Дебрет Барнет.

Тие се запознале во Лос Анџелес на снимањето на филмот “Honey Boy” оваа година, а во последно време често се заедно во Лондон.

 

View this post on Instagram

 

#shialabeouf #fkatwigs

A post shared by Red Carpet #Mood (@redcarpetmood) on