Сцена 08. October 2018. / 20:34

Северина е во депресија поради новиот скандал – еве за што стравува најмногу

Северина е во депресија поради новиот скандал – еве за што стравува најмногу

Пејачката Северина Којиќ може да остане без старателството над синот Александар поради новиот скандал, кога во медиумите повторно се објавени нејзини експлицитни фотографии, тврдат белградските адвокати.

Фаталната Хрватица и нејзиниот поранешен партнер Милан Поповиќ веќе со години водат жестока броба на суд, а нејзините нови фотографии не и одат во прилог.

Северина не се огласи по повод новиот скандал. Некои од настапите ги откажала и сеуште не го објавила новиот албум, иако го најавуваше за септември.

Медиумите наведуваат дека е во депресија и дека стравува за своето дете.