Сцена 10. јули 2018. / 22:44

Познатиот естраден пар се вери – милиони читаат и не можат да веруваат

Познатиот естраден пар се вери – милиони читаат и не можат да веруваат

Добивме нов веренички пар. Да имате милион пати да погодувате, сигурно нема да погодите. Ако слушнавте дека се во врска, тешко поверувавте дека станува збор за сериозна врска. Но веридбата врската официјално постојат.

Парот кој приреди големо изненадување се Хејли Болдвин и Џастин Бибер. За нивната врска се дозна неодамна, поточно се дозна за обновување на врската со оглед на тоа дека и претходно се забавуваа. А, пред неколку дена и се верија на Бахамите.

Милион фанови и понатаму Бибер го гледаат само со Селена Гомез со која пред неколку месеци ја прекина романсата посла илјадници и илјадници смирувања и раскинувања.

Никој не очекуваше дека Хејли и Бибер ќе се одлучат за веридба на само 24годишна возраст.