Сцена 14. June 2018. / 22:50

Погледнете што доби Цеца за роденден – подарок вреден за солзи (ВИДЕО)

Погледнете што доби Цеца за роденден – подарок вреден за солзи (ВИДЕО)

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ денес наполни 45 години, а денот го помина во друштво на своето семејство и блиските пријатели.

Утрово, пред нејзината куќа во населбата Дедиње ја пречекаа неколку обожаватели, кои и донесоа интересен подарок и предизвикаа солзи радосници во нејзините очи, погледнете.

 

Fan’s birthday present for Ceca 💝 (pt.3) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on

 

Fan’s birthday present for Ceca 💝 (pt.4) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on

Инаку поради важен бокс меч на нејзиниот син, пејачката наместо денес забавата ја помести за 17 јуни.

 

Fan’s birthday present for Ceca 💝 (pt.1) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on