Сцена 12. јули 2018. / 12:30

Не се чувствува стара: Неда Украден во секси бикини спремна за на море (ФОТО)

Не се чувствува стара: Неда Украден во секси бикини спремна за на море (ФОТО)

Згодната Неда Украден ни во 67. година не се срами да го покажи своето тело.

Пејачката се спрема за одмор, а спремила и неколку секси костими за капење во кои ќе ја покаже својата линија.

Неда откри за српските медиуми дека ќе оди на одмор со ќерките и внуците на море во Црна Гора.

„Моето тело изгледа сосема пристојно за годините кои ги имам“, истакнала пејачката.