Сцена 15. мај 2018. / 21:35

Ќе останете без здив: За оваа фотографија на Јелена Карлеуша долго ќе се зборува (ФОТО)

Ќе останете без здив: За оваа фотографија на Јелена Карлеуша долго ќе се зборува (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно ги воодушеви своите фанови.

На својот Инстаграм профил таа објави фотографии со кратка црна сукња, мрежести хулахопки, едноставно стајлинг кој одзема здив.

Погледенте ја:

❗🙂

A post shared by JELENA KARLEUŠA | fan page | (@karleusastar.1708) on