Сцена 06. јули 2018. / 12:12

Ким на провокативен начин им го честиташе празникот на фановите (ФОТО)

Ким на провокативен начин им го честиташе празникот на фановите (ФОТО)

Во САД се славеше на 4 јули, „Денот на независноста“, па славните личности, меѓу кои и Ким Кардашијан го честиташе празникот на сите Американци и тоа на интересен и провокативен начин.

Имено старлетата се соблече во бикини, но горниот дел се чини претесен за нејзините гради, па напиша:

„Се надевам дека сите ќе имаат убав празник(Четврти)“