Сцена 27. јуни 2018. / 22:32

Ја објави најпровокативната фотографија досега и собра речиси 4 милиони лајкови (ФОТО)

Ја објави најпровокативната фотографија досега и собра речиси 4 милиони лајкови (ФОТО)

Старлетата Ким Кардашијан беше критикувана, дека една мајка не треба така да се фотографира.

Иако на 38 години таа може да се пофали со неверојатно секски облини, сепак вети дека ќе престане да обајвува провокативни и разголени фотографии.

Изгледа ветувањето не траеше долго а таа објави селфи во минијатурно бикини кое го запали Инстаграм за која доби неверојатен број на коментари и лајкови.

WTP

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on