Сцена 16. May 2018. / 10:41

Хурем, убавицата од “Величенствениот“ се унакази со операции (ВИДЕО)

Хурем, убавицата од “Величенствениот“ се унакази со операции (ВИДЕО)

Убавицата која ја маѓепса земјава со својата улога на Хурем Султан, Миријам Узерли, како и многу познати личности моментално се наоѓа во Кан на филмскиот фестивал.

Уживајќи во настапот на Енрике Инглезијас, таа поминала прекрасни моменти на приватната забава и не се ни надеваше дека јавноста остро ќе ја осуди.

Имено Миријам изгледа како да се претворила во пластика.

 

@enriqueiglesias 🎉 #privatconcert #cannesfilmfestival

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Големи усни, нагласени јаболчици… во вакво издание ја немаме видено.