Сцена 12. јуни 2018. / 10:28

Еве што да правите ако сакате да имате облини како на Џенифер Лопез (ВИДЕО)

Еве што да правите ако сакате да имате облини како на Џенифер Лопез (ВИДЕО)

Џенифер Лопез има 48 години, а може да се пофали со одличниот изглед.

Таа отсекогаш важела за жена која има облини, но за се одржи,  секојдневно прави напорни вежби.

Погледнете што прави за да ја одржи својата топ форма: