Сцена 04. октомври 2018. / 15:14

Еве како изреагирал Игор откако ги видел новите провокативни фотографии на Северина

Еве како изреагирал Игор откако ги видел новите провокативни фотографии на Северина

Северина Којиќ повторно се најде во центар на скандал поради новите експлицитни фотографии.

Наводно во нејзиниот дом владее “кризна ситуација“ , а порталот 24сата.хр пишува дека тој ден Игор Којиќ излетал од станот „бесен како рис“, а потоа се вратил дома неколку часа по објавување на фотографиите.

Потоа објави фотографија од нивното куче и сите ги зачуди.