Сцена 16. април 2018. / 22:04

Цеца го покажа мажот што ѝ го „украл“ срцето

Цеца го покажа мажот што ѝ го „украл“ срцето

„За љубовниот живот на Цеца Ражнатовиќ малку се знае, а во моментов таа е „сингл“, барем така се изјаснува во јавноста. Додека да се појави маж што ќе ѝ стане емотивен партнер, пејачката го поминува времето со мажите на кои им го подари своето срце, но само пријателски.

Меѓу нив е и фотографот и режисер Милош Надаждин, долгогодишен соработник и пријател на Цеца.

 

Shine in the dark…. 🌟🌟🌟

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on