Магазин 14. јануари 2021. / 20:37

(ВО ЖИВО) Прв натпревар на Македонија на Светско Првенство

(ВО ЖИВО) Прв натпревар на Македонија на Светско Првенство

Македонија вечерва го започнува мундијалот со дуел против Шведска.

Нашите репрезентативци пристигнаа во салата во Каиро, напреварот штотуку започна, а него може да го гледате ТУКА.