Магазин 14. септември 2020. / 09:38

(ВИДЕО) Тепачка на плажа: Мажот со шамари, жената со папуча

(ВИДЕО) Тепачка на плажа: Мажот со шамари, жената со папуча

Тепачка меѓу повозрасен маж и жена ги вознемири посетителите на плажа во Црна Гора.

Мажот ја удира жената по лице, по што таа му возврати со својата папуча.

Пред инцидентот тие двајца почнале да се навредуваат со погрдни зборови, за на крај вербалната расправија да прерасне во вистинска тепечка.

 

View this post on Instagram

 

Спаваш ли мирно Конор Мекгрегоре?

A post shared by Подгорички времеплов (@podgoricki_vremeplov) on