Магазин 07. March 2019. / 16:36

(ВИДЕО) Силјановска: Кога се сретнав со сопругот бев во врска со друг

(ВИДЕО) Силјановска: Кога се сретнав со сопругот бев во врска со друг

Благодарение на екипата на Бекстејџ, Гордана Силјановска Давкова, претседателската кандидатка поддржана од опозицијата, но и од многу неопределни граѓани, открива многу детали за себе.

Таа вели: Со сопругот се запознав кога бев во врска со друг маж.

Ѕирнете во приватноста на Силјановска: