Магазин 03. февруари 2021. / 21:28

(ВИДЕО) ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: Сопругата ја најдов во „Јавна соба“ – кажете ми што да правам?

(ВИДЕО) ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: Сопругата ја најдов во „Јавна соба“ – кажете ми што да правам?

Вистинска драма се случи во синоќешното празнично второфевруарско издание на емисијата „Ало Професоре“ на Радио Лидер, кога се јави слушател кој се пожала дека фотографии од својата сопруга пронашол на крими каналот „Јавна Соба“.

Познатиот професор на „Радио Лидер“ се обиде да најде решение за проблемот на граѓанинот кој го повика на консултации со неговата сопруга. Но слушателот сакаше нешто повеќе…