Магазин 13. јули 2020. / 00:27

(ВИДЕО) Ќерката на Цеца првпат го покажа малиот Жељко

(ВИДЕО) Ќерката на Цеца првпат го покажа малиот Жељко

Балканската ѕвезда Светлана Ражнатовиќ-Цеца денеска го крштеваше својот прв внук од најзиниот син Вељко и снаата Богдана.

Нејзината ќерќа, Анастасија, пак, во емотивно видео на „Инстаграм“ првпат го покажа во јавноста малиот Жељко.

За крштевката беше подготвена и специјална торта во боите на српското знаме.