Магазин 05. јуни 2019. / 10:34

Трансвестит откри дека водела љубов со пола Реал Мадрид!

Трансвестит откри дека водела љубов со пола Реал Мадрид!

Амор Ромеира е поранешна ѕвезда на низа шпански реални шоуа и пејачка, која не изгради кариера како што посакување, но деновиве предизвика земјотрес во престолнината Мадрид откако во интимно интервју за „Ел Еспањол“ призна дека имал(а) секс со половина Реал Мадрид.

Секс-афери со ѕвездите на „кралскиот клуб“ не се ништо ново на Пиринеите, ама проблем е што Амор е трансвестит, родена како машко. И сега, дел од фудбалерите кои играат или биле дел од „кралевите“ се во стравување да не излезат во јавност нивните имиња, а тие веќе се во долгогодишни бракови.

Јас спиев со многу играчи, ама најмногу од Реал Мадрид. Би рекла со пола Реал. Во еден дури и се заљубив. Станува збор за многу славен фудбалер, а односот го криев и само двајца пријатели знаеа за тоа“ посочува Амор.