Магазин 08. март 2021. / 18:45

Тамара Тодевска позитивна на Ковид-19

Тамара Тодевска позитивна на Ковид-19

Пејачката Тамара Тодевска е позитивна на вирусот ковид 19.

Ова таа го соопшти на Инстаграм каде чекајќи го резултатот, одговараше на прашањата на следбениците .

– Ајде нека е честито, напиша Тамара на Инстаграм приложувајќи фотографија од резултатот кој покажува детектиран коронавирус.