Магазин 03. август 2020. / 22:58

Рита Ора ужива топлес на Ибица

Рита Ора ужива топлес на Ибица

Британската пејачка Рита Ора со косовско потекло, ужива во летото на Ибица заедно со своето ново момче Роман Гаврас, но никако не ги заборава своите фанови на Инстаграм. Таа секојдневно ги воодушевува со нова серија фотографии.

29-годишната ѕвезда неодамна објави неколку топлес фотографии во кои е целосно без шминка, а градите ги сокри со рацете. Таа ги објави овие фотографии само за да ја убие здодевноста, напиша во постот.

„Сончањето започнува сега. Кој друг се досадува за време на сончање“, напиша Рита.