Магазин 14. јули 2020. / 13:51

Како сестри: Станија и нејзината мајка се соблекоа во бикини

Како сестри: Станија и нејзината мајка се соблекоа во бикини

Популарната српска старлета, Станија Добројевиќ, важи за една од најзгодните жени на нашите простори.

Своето извајано тело, Станија често го истакнува во прв план на фотографиите што ги споделува на социјалните мрежи.

Но, дека не е се до вежбањето, туку прсти замешала и генетиката, Добројевиќ покажа на Инстаграм стори прикачи фотографија од нејзината мајка Славица во бикини.

Тие двете уживале во базенот и тоа го споделија со следбениците на социјалните мрежи.