Магазин 13. јануари 2020. / 21:59

(ФОТО) Словенечка репрезентативка со „жешки“ фотографии

(ФОТО) Словенечка репрезентативка со „жешки“ фотографии

Словенечка репрезентативка во хокеј на трева, Андреја Ритупер, се најде во центарот на вниманието поради фотографиите на Инстаграм.

Андреа често објавува фотографии на Инстаграм, а честопати се оние каде што може да се пофали со нејзините облини. Деновиве, таа објави извонредна фотографија која ги остава мажите без здив, со која Андреа јасно стави до знаење дека и недостасуваат летните бои.

 

View this post on Instagram

 

Friday…bed…and enjoying summer memories ☀️#winter #mood

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 

View this post on Instagram

 

I don’t know what day it is. And I don’t care. ❤️🍉❤️🍉❤️

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on