Хроника 29. јуни 2019. / 20:16

Жени се истепале во угостителски објект во Скопје

Жени се истепале во угостителски објект во Скопје

Вчера во 02.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, В.С.Н.(49) од Скопје пријавила дека во угостителски објект на бул.„Јане Сандаски“ била физички нападната од А.Н., која претходно ја вознемирувала.

Се работи на расчистување на случајот.