Хроника 13. мај 2020. / 19:41

Во скопски Сингелиќ маж бил крвнички претепан од две лица

Во скопски Сингелиќ маж бил крвнички претепан од две лица

Вчера во 21:00 часот во СВР Скопје, С.Р.(42) од с.Сингелиќ, скопско, пријавил дека на 11.05.2020 околу 18:30 часот во с.Сингелиќ бил физички нападнат од Б.М. и Е.М. од с.Сингелиќ.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.