Хроника 16. септември 2019. / 17:01

Страшно: Маж пристигнал на токсикологија и починал

Страшно: Маж пристигнал на токсикологија и починал

Непознато машко лице синоќа пристигнало на Клиниката за токсикологија во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ каде починало, соопшти МВР.

Според пријавеното, лицето во клиниката дошло во тешка состојба и по кратко време починало. Извршен бил увид. Се работи на расчистување на случајот.