Хроника 02. септември 2019. / 22:18

Претепан скопјанец – не пуштил предност

Претепан скопјанец – не пуштил предност

На 01.09.2019 во 18.15 часот во СВР Скопје, М.С.(44) од Скопје пријавил дека на бул.„8-ми Септември“, по претходна расправија околу предност во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.