Хроника 02. март 2020. / 11:07

Маж се самоуби во скопски Аеродром

Маж се самоуби во скопски Аеродром

Машко лице утринава починало во скопски Аеродром на улицата „Методија Шаторов-Шарло“.

Од Министерството за внатрешни работи потврдуваат дека кај нив случајот е пријавен во 07:15 часот и оти нивни екипи се излезени на терен.

Дел од медиумите јавија дека 30-годишно момче се самоубило скокајќи од 12 кат на зграда.