Хроника 28. декември 2018. / 15:53

Исчезна маж од Гостивар – го нема повеќе од 20 дена

Исчезна маж од Гостивар – го нема повеќе од 20 дена

Вчера С.З.(51) од Гостивар пријавила дека на 07.12.2018 година од дома се оддалечил нејзиниот сопруг Н.З.(56).

Се преземаат мерки за негово пронаоѓање.