Хроника 12. декември 2018. / 10:47

Исчезна 26 – годишен скопјaнец

Исчезна 26 – годишен скопјaнец

Во 19 часот вчера во Полициското одделение Петровец М.Т.(44) од Скопје пријавила дека на 10.12.2018 година во непознат правец се оддалечил нејзиниот син С.П.(26).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.